Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Policyjna statystyka: 2005 rok na drogach Łomży

Ponad 30. zdarzeń drogowych zanotowała od początku roku łomżyńska policja. W wyniku wypadków dwie osoby poniosły śmierć, a 41 zostało rannych. Główne przyczyny zdarzeń drogowych to przekraczanie obowiązujących prędkości jazdy, nieprawidłowo wykonywane manewry na drodze, a także najeżdżanie na tył pojazdu co jak twierdzi szef łomżyńskiej drogówki Podinspektor Piotr Jarominiak - jest plagą w mieście.

Niebagatelny wpływ na stan bezpieczeństwa na drogach ma liczba pijanych kierowców. Do chwili obecnej zatrzymano ich już 136, a tylko w ciągu ostatniego tygodnia było 12. Policja zapowiada wzmożone działania wobec nich. Jak podkreśla jarominiak jest to jedno z głównych zadań policjantów na najbliższe lata.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę