Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Stłuczka na Sikorskiego

Najprawdopodobniej chwila nieuwagi doprowadziła do porannej stłuczki na ulicy Sikorskiego w Łomży. Przy dojeździe do ronda Witolda Lutosławskiego zderzyły się trzy samochodowy. Na szczęście nikomu z jadących w nich nic się nie stało.

Do stłuczki doszło przed godziną 9.00. Jadący w kierunku ronda ford zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Za nim jechała dacia, a na końcu volkswagen, którego kierowca najprawdopodobniej zagapił się wjeżdżając w tył dacii i popychając ją na forda. Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe. Na szczęście nikomu z jadących w nich  nic się nie stało. Nie było także większych utrudnien w ruchu, bo ulica na której doszło do stłuczki jest dwupasmowa.


Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę