Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Piękna łomżanka II Wice Miss Polski Nastolatek 2015

Główne zdjęcie
Gala Finałowa Miss Polski Nastolatek 2015. Wiktoria Ciochanowska druga od prawej (fot. facebook.com/MissPolskiNowaScen/ Mieczysław Mieloch)

Wiktoria Ciochanowska z Łomży została drugą wicemiss konkursu Miss Polski Nastolatek 2015. W finale konkursu piękności w Kozienicach spotkały się 23 dziewczyny walczące o tytuł najpiękniej Nastolatki w Polsce.

Wiktoria Ciochanowska (fot. facebook.com/MissPolskiNowaScena)
Wiktoria Ciochanowska (fot. facebook.com/MissPolskiNowaScena)

Wiktoria Ciochanowska ma 15 lat  i jest uczennicą Publicznego Gimnazjum nr 6 w Łomży. Nim dostała się do ogólnopolskiego finału konkursu Miss Polski Nastolatek 2015 w maju zdobyła tytuł Miss Podlasia Nastolatek. 
Wymiary pięknej łomżanki to: 175 cm wzrostu oraz 85 cm w biuście, 62 w tali i 87 cm w biodrach.

Miss Polski Nastolatek 2015 została Maja Sieroń z Łodzi, I Wice Miss Julia Sporek z Gdyni, a II Wice Miss Polski Nastolatek 2015 - Wiktoria Ciochanowska z Łomży.
Telewizyjną transmisję z gali będzie można obejrzeć w niedzielę o godz: 13:30 w TV4.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę