Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Jeden wypadek, troje zabitych

Na skutek zderzenia na skrzyżowaniu opla i mazdy dwóch młodych kierowców zginęło na miejscu, a dwie kolejne osoby trafiły do szpitala, gdzie jedna z nich – pasażerka astry zmarła. Z ustaleń mundurowych wynika, że uczestnicy tragicznego wypadku nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa, a obaj kierowcy uprawnienia do kierowania pojazdami zdobyli w tym roku.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło tuż po godzinie 23.00 na drodze relacji Czajki – Stypułki Święchy w powiecie wysokomazowieckim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 20-letni kierowca opla jadąc z dwójką pasażerów od strony miejscowości Kobylin Borzymy w kierunku miejscowości Truskolasy Stare, wjeżdżając na skrzyżowanie najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 18-letniemu kierowcy mazdy poruszającemu się od miejscowości Czajki. W wyniku zderzenia pojazdów obaj kierujący zginęli na miejscu, a podróżujący astrą kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. Niestety pomimo udzielanej pomocy lekarskiej, 32-latka zmarła.  Jak doszło do wypadku i jakie były jego dokładne okoliczności ustalają policjanci z Wysokiego Mazowieckiego. Z dotychczasowych informacji mundurowych wynika, że uczestnicy tego zdarzenia nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa, a obaj kierowcy uprawnienia do kierowania pojazdami zdobyli w tym roku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę