Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Precedensowa sprawa o mobbing przed Sądem Okręgowym w Łomży

Zadośćuczynienia przekraczającego 50 tys.zł. domaga się od swojego pracodawcy inspektor z Urzędu Skarbowego w Kolnie. Sprawa szykanowania jej przez naczelnika rozpoczęła się według skarżącej w 2002 roku, kiedy to zaczęła domagać się wyjaśnienia próby przekupstwa w Urzędzie. Od tamtej pory miała obniżaną premię, zwiększany zakres obowiązków, była pomijana przy awansach i przesuwana na inne stanowisko.


Dwukrotnie Sąd Rejonowy w Kolnie przyznawał jej rację - przy wypowiedzeniu umowy o pracę, i powtórnie przy przesunięciu do innej pracy z niższą pensją. Teraz pracownica wystąpiła do Sądu Okręgowego o odszkodowanie za doznane szkody, m.in. pogorszenie stanu zdrowia. Rozprawa będzie kontynuowana jeszcze w tym miesiącu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę