Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nagrody prezydenta Komorowskiego dla samorządowców

Główne zdjęcie
Zenon Białobrzeski, wójt gminy Zbójna

Dwóch samorządowców z województwa podlaskiego zostało odznaczonych przez Prezydenta RP z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski otrzymali wójt gminy Zbójna Zenon Białobrzeski i wójt Puńska Witold Liszkowski.

Znaleźli się oni w gronie 30 samorządowców z całej Polski odznaczonych przez Prezydenta za wybitne zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego.

Podczas tego samego spotkania w Pałacu Prezydenckim prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski odebrał wyróżnienie za najpiękniej udekorowane miasto podczas tegorocznej "Majówki z Polską".


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę