Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dni otwarte na Europę w Łomży.

Dni otwarte na Europę - tak można nazwać kolejne Dni Otwartych Drzwi w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży. Siódemkę odwiedzili przedstawiciele szkół uczestniczących w programie Socrates - Comenius: Francuzi, Irlandczycy, Niemcy i Finowie. Dni Otwarte to przede wszystki znakomita promocja "40 procnet uczniów pochodzi spoza naszego rejonu. To efekt promowania szkoły" przyznaje dyrektor Ryszard Żbikowski. W tym roku oprócz tradycyjnych otwartych lekcji, w których mogą uczestniczyć rodzice i prezentacji osiągnięć, w szkole spotkali się nauczyciele z kilku krajów europejskich.


"Połączyliśmy Dni Otwarte z wizytą partnerskich szkóły, z którymi uczestniczymi w programie Socrates-Comenius. Prezentujemy im naszą szkołę i pracujemy nad wspólnymi programami na następne lata" dodaje Żbikowski. Wizytę wykorzystali także uczniowie, którzy zadawali gościom pytania dotyczące ich krajów. Jeden z uczniów IV klasy zapytał o Święta Wielkanocy w krajach gości. Jak powiedział Radiu Białystok najbardziej podobają mu się Święta w Irlandii, bo tam dzieci zjadają dużo czekoladowych jajek. Podczas tegorocznych dni otwartych zaplanowano także spotkania z psychologiem. Są one przeznaczone dla rodziców uczniów klas IV i VI. Zaczynają się dzisiaj o 17.00. W tym czasie rodzice uczniów klas V mogą spotkać się z przedstawicielem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Spotkanie będzie poświęcone Sprawdzianowi Zewnętrznemu, który czeka każdego gimnazjalistę. Dni otwarte w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży potrwają do jutra.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę