Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Podlaskiem wygrał Duda

Główne zdjęcie
Sondażowe wyniki wyborów prezydenckich w Podlaskiem (źródło: radio.bialystok.pl)

Andrzej Duda zdobył w województwie podlaskim 44,3 proc. głosów - wynika z badania exit poll. To prawie o 20 proc. więcej niż Bronisław Komorowski, na którego - według sondaży - zagłosowało 26,3 proc. mieszkańców Podlaskiego. 17,9 proc. wyborców w naszym regionie wybrało Pawła Kukiza. Frekwencja w województwie wyniosła 48 proc.

W kraju Andrzej Duda uzyskał 34,8 proc., Bronisław Komorowski - 32,2 proc. Na trzecim miejscu jest Paweł Kukiz, na którego zagłosowało 20,3 proc. wyborców. Frekwencja w kraju wyniosła 49,4 proc.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę