Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

37–latek z narkotykami

Główne zdjęcie
Narkotyki znalezione w samochodzie 37-latka. fot. KWP Białystok

Policjanci z Łomży zatrzymali 37-latka, u którego w aucie znaleźli ponad 40 gramów amfetaminy. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Sąd już zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Jak podaje oficer prasowy policji w Łomży wtorek funkcjonariusze na jednej z osiedlowych ulic zatrzymali do rutynowej kontroli opla vectrę. Za kierownicą siedział 37–letni mieszkaniec miasta. Policjanci z uwagi na brak ważnych badań technicznych zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Mundurowych zaciekawiło jednak dziwne zachowanie kierowcy, postanowili więc szczegółowo skontrolować samochód. Okazało się, że w mieszku przy dźwigni zmiany biegów schowane są woreczki foliowe zamykane strunowa z białym proszkiem w środku. Woreczki owinięte były czarną taśmą izolacyjną. Po ich rozklejeniu i zbadaniu okazało się, że w 45 woreczkach znajduje się ponad 40 gramów amfetaminy.

Narkotyki w samochodzie

źródło: KWP Białystok


Posiadanie srodków odurzającyh jest nielegalne i grozi za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 37-latek usłyszał już zarzut, a sąd zastosował wobec niego trzymiesieczny areszt tymczasowy.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę