czwartek, 14 grudnia 2017 napisz DONOS@

37–latek z narkotykami

Policjanci z Łomży zatrzymali 37-latka, u którego w aucie znaleźli ponad 40 gramów amfetaminy. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Sąd już zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Narkotyki znalezione w samochodzie 37-latka. fot. KWP Białystok
Narkotyki znalezione w samochodzie 37-latka. fot. KWP Białystok

Jak podaje oficer prasowy policji w Łomży wtorek funkcjonariusze na jednej z osiedlowych ulic zatrzymali do rutynowej kontroli opla vectrę. Za kierownicą siedział 37–letni mieszkaniec miasta. Policjanci z uwagi na brak ważnych badań technicznych zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Mundurowych zaciekawiło jednak dziwne zachowanie kierowcy, postanowili więc szczegółowo skontrolować samochód. Okazało się, że w mieszku przy dźwigni zmiany biegów schowane są woreczki foliowe zamykane strunowa z białym proszkiem w środku. Woreczki owinięte były czarną taśmą izolacyjną. Po ich rozklejeniu i zbadaniu okazało się, że w 45 woreczkach znajduje się ponad 40 gramów amfetaminy.

Narkotyki w samochodzie

źródło: KWP Białystok


Posiadanie srodków odurzającyh jest nielegalne i grozi za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 37-latek usłyszał już zarzut, a sąd zastosował wobec niego trzymiesieczny areszt tymczasowy.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0