Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwa śmiertelne wypadki. W obu zginęli piesi

Dwóch pieszych zginęło tej nocy na podlaskich drogach. Do pierwszego wypadku doszło w sobotę (25.04) przed 21:00 w gminie Juchnowiec - 25-letni kierowca potrącił 48-letniego mężczyznę. Drugi wypadek wydarzył się na krajowej ósemce tuż przed wjazdem na obwodnicę Zambrowa, jadąc od strony Warszawy. Przed 23:00 w miejscowości Krajewo-Korytki samochód dostawczy potrącił pieszego. 23-latek zginął.

Jak informuje dyżurna komendy wojewódzkiej policji w Białymstoku, w obu przypadkach kierowcy byli trzeźwi. Wszystko wskazuje też na to, że piesi nie mieli elementów odblaskowych. Policjanci wyjaśniają okoliczności obu zdarzeń.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę