Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Umorzone postępowanie w sprawie bryły lodu, która spadła z dachu na dziecięcy wózek

Prokuratura Rejonowa w Łomży umorzyła postępowanie prowadzone w sprawie wypadku, który wydarzył się w marcu tego roku. Bryła śniegu spadła wtedy z dachu budynku przy Al. Legionów w Łomży na wózek, w którym było półroczne dziecko. Na szczęście małej Amelce nic się nie stało. Jeszcze tego samego dnia po badaniach w szpitalu dziewczynka razem z rodzicami wróciła do domu. "Postępowanie zostało umorzone, ponieważ nie znaleziono znamion czynu, który określa art 157 paragraf 1 Kodeksu Karnego, czyli uszkodzenia ciała" - powiedział Radiu Białystok prokurator Dariusz Jurgielewicz.


Sprawa skończyła się szczęśliwie i dla Amelki, której nic się nie stało i dla administratora budynku. Gdyby dziecko ucierpiało w wyniku wypadku groziłaby mu kara więzienia od trzech miesięcy do pięciu lat.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę