Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Poselskie typowanie

Polskie Stronnictwo Ludowe jako pierwsze w Łomży wskazało trzech oficjalnych kandydatów na posłów. Zarząd powiatowy partii chciałby aby na listach wyborczych PLS w 2005 roku znaleźli się Mieczysław Bagiński, Józef Mioduszewski i Robert Sutkowski.

Mieczysław Bagiński (61 lat) to były Wojewoda Łomżyński, a obecnie radny Sejmiku Województwa podlaskiego, Józef Mioduszewski (68 lat) jest posłem na Sejm obecnej kadencji (w izbie zasiadał też w poprzedniej kadencji), a Robert Sutkowski to były dyrektor Szkoły Podstawowej w Jedwabnem. Wszyscy mają wyższe wykształcenie i zdaniem działaczy PSL „ich przygotowanie i doświadczenie zawodowe oraz aktywność polityczna związana również z udziałem we wcześniejszych wyborach parlamentarnych lub samorządowych predysponują ich do ubiegania się o mandaty poselskie.”

Trzej kandydaci na posłów nim znajda się na listach wyborczych muszą jeszcze zostać zaakceptowani przez Okręgowe Konwencje Wyborcze PSL, które odbywać się będą na terenie poszczególnych województw.

Póki co nie wiadomo jeszcze kiedy odbędą się tegoroczne wybory parlamentarne. Kadencja tego parlamentu upływa 19 października, ale nie wykluczone jest także wcześniejsze rozwiązanie Sejmu i Senatu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę