Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Nieuczciwe kasjerki oskarżone

Do trzech lat więzienia grozi pięciu kasjerkom łomżyńskiego oddziału Banku Pekao SA, które prokuratura oskarżyła o kradzież pieniędzy z kasy banku. Do łomżyńskiego sądu trafił już akt oskarżenia w tej sprawie. Prokuratura Okręgowa twierdzi, że przez ostatnie sześć lat z kasy banku przywłaszczyły sobie około 300 tys. zł. Zdaniem prokuratury kasjerki działały w zorganizowanej grupie mającej na celu popełnianie przestępstw polegających na przywłaszczeniu powierzonych im wartości. “Działanie grupy polegało na wzajemnym wspieraniu się przy kontrolach powierzonych im wartości - tj. wzajemnym przekazywaniu pieniędzy na czas kontroli, nierzetelnym przeprowadzaniu kontroli i uprzedzaniu o planowanych kontrolach, a także wzajemnym przekazywaniu braków istniejących u poszczególnych członków grupy.”Prokuratura podkreśla, że sposób działania grupy w praktyce przez bardzo długo uniemożliwiał jej wykrycie. W sumie – po zatrzymaniu kasjerek: Małgorzaty P., Danuty G., Aliny W., Urszuli M. i Doroty S. - w kasie banku stwierdzono brak 223 tys złotych, 15,5 tys. dolarów amerykańskich i ponad 3 tys. Euro. Prokuraturze nie udało się ustalić dokładnie daty od której kasjerki okradały bank. Wiadomo, że było to już w 1998 roku.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę