Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Były wiceszef NFZ odpowie przed sądem za korupcję

Jest akt oskarżenia w sprawie korupcji w podlaskim oddziale NFZ. Były wiceszef ds. medycznych Grzegorz Ł. odpowie przed sądem za korupcję. Grozi mu do 10 lat więzienia. Razem z nim na ławie oskarżonych zasiądą 3 osoby, które wręczyły mu korzyści majątkowe.

Sprawa dotyczy przełomu 2013 i 2014 roku. Według prokuratury Grzegorz Ł. przyjął albumy, dwie butelki markowego alkoholu i złote monety warte ponad 4 tys zł. W zamian powiadomił o kontroli NFZ w jednym z gabinetów w Zambrowie oraz przyspieszył wyjazd na turnus rehabilitacyjny. Wszytko zarejestrowały ukryte w gabinecie Grzegorza Ł. kamery CBA.

Oskarżony nie przyznał sie do winy. Grzegorz Ł. nie pracuje już w podlaskim NFZ.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę