Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Jarmark Wielkanocny i Święto Koronki Kurpiowskiej

Folklor i tradycja zagości ponownie w Galerii Bursztynowej. W tej przedświątecznej atmosferze, centrum handlowe organizuje 28 i 29 marca Jarmark Wielkanocny połączony ze Świętem Koronki Kurpiowskiej oraz warsztatami wykonywania ozdób świątecznych dla dzieci i dorosłych.

Jarmark Wielkanocny jest dwudniowy ale główne atrakcje odbędą się w sobotę 28 marca.  Tego dnia odbędzie się  Święto Koronki Kurpiowskiej z inicjatywy Grupy Radosna Twórczość działającej przy Stowarzyszeniu UNIKAT - Przyjazna Gmina w Ostrołęce.  W pasażu głównym Galerii Bursztynowej będzie można podziwiać i kupić koronkę kurpiowską i nie tylko. Będzie można nabyć rękodzieło, obrazy, ozdoby świąteczne, koronki, hafty, naczynia użytkowe, biżuterię, a także regionalne produkty spożywcze – wędliny, sery, pieczywo, miody, ciasta świąteczne, zioła i przyprawy oraz wyroby garmażeryjne i domowe przetwory.

Następnego dnia 29 marca odbędą się  też warsztaty wykonywania ozdób świątecznych /tych bardziej nowoczesnych/ dla dzieci i dorosłych.

Serdecznie zapraszamy! Są jeszcze ostatnie wolne miejsca dla wystawców (kontakt tel. 692 695 300)

Sobota, 28 marca:
1. Jarmark Wielkanocny od 10.00 do 21.00 /rzemiosło plus art. spożywcze/
2. Święto Koronki Kurpiowskiej od 10.00 do 21.00

Niedziela, 29 marca
1. Jarmark Wielkanocny od 10.00 do 20.00 /rzemiosło plus art. spożywcze/
2. Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych od 10.00 do 18.00

Przeczytaj więcej o koronce kurpiowskiej

Galeria Bursztynowa 
Ostrołęka, ul. Gorbatowa 28
www.galeriabursztynowa.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę