Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Zmiany w starostwie

Główne zdjęcie
Wiesław Jemielity

Wiesław Jemielity wieloletni sekretarz powiatu i pracownik starostwa od czasu jego utworzenia nagle został zwolniony z pracy i wysłany na zaległy urlop.

Wiesław Jemielity sekretarzem powiatu łomżyńskiego był od 2007 roku, a wcześniej pełnił funkcję naczelnika Wydziału Promocji, Rozwoju i Komunikacji starostwa. Był jedną z pierwszy osób tworzącą struktury administracji powiatowej po reformie 1999 roku.

Po ostatnich wyborach samorządowych PSL stało się największym klubem w Radzie Powiatu Łomżyńskiego. Ludowcy zdobyli 7 mandatów wyprzedzając o jeden Prawo i Sprawiedliwość. Starostą została Elżbieta Parzych z PSL, a wicestarostą dotychczasowy starosta Lech Szabłowski, który tym razem do wyborów szedł z listy PiS.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę