Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Pod dachami Łomży

Samo skrzyżowanie z dachu wystarczająco intrygowało nie opatrzonym punktem widzenia, było jednak zbyt pusto, sucha dokumentacja tworzyła przygnębiający obraz wyludnionego miasta. Dopiero autobus ożywił kadr, pojawiając się wśród pudełek domów jak energiczny aktor na scenie. Co jakiś czas słychać głosy o podrzucenie super tematów „artystycznych”, adresów. Zbyt rzadko doceniamy urok tego co mamy pod ręką, myślimy o dalekich wyprawach, zaniedbując systematyczne dokumentowanie otoczenia, które się najlepiej zna i lubi. Po uwiecznieniu wszystkich wyludnionych wsi i opstrykaniu opuszczonych fabryk - co zainteresuje wymagających fotoamatorów ?

Bolesław Deptuła
so, 07 marca 2015 06:21
Data ostatniej edycji: pon, 09 marca 2015 17:38:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę