Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Protest rolników w Wysokiem Mazowieckiem

Kilkugodzinny pokojowy protest, związany z blokadą drogi krajowej nr 66 w Wysokiem Mazowieckiem, zapowiadają tamtejsi rolnicy. Trwała blokada drogi pojawi się w przebiegu tej drogi na ul. Mazowieckiej w rejonie skrzyżowania z Ogrodową.

Nie sprawi to jednak znacznych utrudnień, ponieważ do centrum miasta będzie można dojechać od ul. Ludowej, Przechodnią, Żwirki i Wigury lub Białostocką.

Będzie to protest solidarnościowy z rolnikami protestującymi w Warszawie - wyjaśnił przewodniczący komitetu organizacyjnego i trwać będzie od godz. 10:00 do 15:00. Podobne blokady drogi w tym samym miejscu i w tych samych godzinach zapowiedziano już także na czwartek i piątek (26 i 27 lutego), a w razie braku porozumienia z rządem także na cały przyszły tydzień - od 2 do 6 marca.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę