Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radiobab.pl

Związkowcy nie chcą opiniować

Związki zawodowe policjantów nie będą opiniowały kandydatury Janusza Rybakowskiego na szefa łomżyńskich policjantów. Wniosek o taką opinię wpłynął co prawda do Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Białymstoku, jednak podczas prezydium, większością głosów zdecydowano o odstąpieniu od opinioniowania tej kandydatury - powiedział Radiu Bab Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego związków zawodowych policjantów - Krzysztof Wierzbicki.


Przypominijmy kandatem na szefa łomżyńskiej komendy policji jest Janusz Rybakowski, który obecnie pełni służbę w biuałostockim biurze spraw wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Właśnie jego osobę wskazał Komendat Wojewódzki Adam Mularz. O opinię w sprawie tej kandydatury zwrócił się też do prezydenta Łomży i starosty łomżyńskiego. Samorządowcy twierdzą jednak, że najlepiej byłoby gdyby tutejszą jednostką kierowała osoba z Łomży. Komendant nie ma obowiązku brania pod uwagę opinii samorządów, ale zgodnie z przepisami musi jej zasięgnąć. O tym kto będzie Komendantem Miejskim Policji w Łomży Komendat Wopjewódzki ma zdecydować już w najbliższych dniach.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę