Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Młody mężczyzna z Łomży zmarł, bo nie doczekał się pomocy

Ponad 10 godzin czekał na pomoc lekarską 28-letni mieszkaniec Łomży. Pierwszy raz żona wezwała pogotowie do męża juz przed dziesiątą rano. Lekarz z pogotowia stwierdził, że jest on pijany, i dał zastrzyk przeciwbólowy. Kiedy mężczyzna poczuł się gorzej, żona zawiozła go do pogotowia w Łomży, gdzie m.in. wykonano mu badanie EKG. Lekarz natychmiast skierował mężczyznę do szpitala. Ale tu na ratunek było już za późno. Zmarł podczas transportu z izby przyjęć na oddział wewnętrzny.


Śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny wszczęła Prokuratura Rejonowa w Łomży. Jak powiedział Radiu Białystok prokurator Stanisław Paszkowski, ma ono ustalić, czy mamy do czynienia z błędem w sztuce lekarskiej, czy jest to celowe naruszenie prawa pacjenta do uzyskania niezbędnej pomocy lekarskiej.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę