Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Wjechał na czerwonym

Trzy kolizje odnotowali w czwartkowe przedpołudnie policjanci z Łomży. Wyjątkowo groźnie wyglądało zderzenie trzech aut na Rondzie Solidarności. Z ustaleń policji wynika, że 85-letni mężczyzna kierujący daewoo nubirą jadąc Piłsudskiego w stronę szpitala wjechał na rondo na czerwonym świetle i zderzył się z dwoma samochodami zjeżdżającymi ulicą Zawadzką.

Do tego zdarzenia doszło około godziny 11. Jeden z samochodów uderzył w słup oświetleniowy. Na szczęście nikomu z ludzi jadących w tych samochodach nic się nie stało.

Do kolejnych kolizji doszło na ulicy Sikorskiego oraz w Starej Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę