Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Maturalny pogrom?

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży sprawdziła część próbnych prac maturalnych. Próbnej matury nie zaliczył co trzeci-czwarty maturzysta. Okazało się, że dla uczniów za trudne były testy z polskiego, matematyki i biologii. Gdyby to była prawdziwa matura polskiego nie zaliczyłoby około 20% uczniów z języka polskiego, około 25% z matematyki i 33% z biologii – podała OKE w Łomży.

Problemów maturzyści nie mieli natomiast z ćwiczeniami z języków: angielskiego i niemieckiego.
Dodajmy, że pierwsze egzaminy nowej matury odbędą się 18. kwietnia. Będą to egzaminy ustne. Do pisemnej części matury przystąpią w maju.

zobacz:
Rozkład jazdy nowej matury
Nie taki diabeł straszny... (Gazeta Bezcenna)
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę