Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sąd uniewinnił część oskarżonych w tzw. seksaferze

Łomżyński sąd uniewinnił czterech mężczyzn oskarżonych o seksualne wykorzystywanie dwóch podopiecznych zambrowskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej. Prokuratura postawiła zarzuty w sumie 6 mężczyznom, jednak sprawy dwóch zostały wyłączone do odrębnych postępowań.

Uniewinnienie w pierwszym wyroku w tej sprawie uzasadniono tym, że chociaż mężczyźni korzystali z seksualnych usług nieletnich, to miało to miejsce z inicjatywy dziewcząt, które brały od nich za to pieniądze. Nie można więc mówić w tym przypadku o wykorzystywaniu jakiejś krytycznej sytuacji, w jakiej się znalazły - twierdził oskarżyciel.

Pozostałe orzeczenia w sprawie nazywanej "zambrowską seksaferą" mają zapaść do końca tego tygodnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę