Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radiobab.pl

Zabójstwo w Kolnie

37-letniego mieszkańca Kolna podejrzanego o dokonanie zabójstwa zatrzymali kolneńscy policjanci. Jak poinformawała Joanna Makarewicz z tamtejszej komendy o tym, że w jednym z mieszkań przy ulicy Sikorskiego znaleziono martwego mężczyznę poinformowała policjantów dyspozytorka pogotowia ratunkowego. Wstępne oględziny wykazały, że denat to 44-letni mężczyzna, mieszkaniec Kolna, który zmarł na skutek doznanych obrażeń ciała. W wyniku natychmiast podjętych działań przez specjalnie powołaną dotej sprawy grupę policjantów zatrzymano 37-letniego mieszkańca Kolna. Do zabójstwa doszło najprawdopodobniej w wyniku nieporozumień rodzinnych i koleżeńskich.

To już drugie zabójstwo w tym roku na terenie powiatu kolneńskiego w obu przypadkach sprawcy zostali ustaleni.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę