Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyński sąd aresztował kolejne osoby podejrzane o udział w gangu wołomińskim

Sąd Rejonowy w Łomży aresztował kolejnych dwóch mieszkańców Wołomina podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. W areszcie przebywa już 14 osób podejrzanych współpracę z gangiem wołomińskim. Prokuratura nie wyklucza kolejnych zatrzymań. To jedna z najpoważniejszych spraw, prowadzonych obecnie w Prokuraturze Okręgowej w Łomży. Rozpoczęła się 6 sierpnia zeszłego roku, kiedy mieszkańcy wsi Radwany koło Szumowa na skraju lasu odkryli płonące zwłoki młodego mężczyzny. W głowie denata znajdowały się trzy rany postrzałowe. Okazało się, że jest to 31-letni mieszkaniec Warszawy Adam Ch. - jeden z przywódców gangu, który zajmował się m.in. wymuszaniem haraczy, porwaniami ludzi oraz handlem narkotykami. Jak ustalono - zginął bo oszukiwał wspólników. W związku z tą sprawą Prokuratura Okręgowa w Łomży aresztowała już 14 osób. Zdecydowana większość z zarzutem udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Taki też zarzut mają dwaj obecnie aresztowani mieszkańcy Wołomina - Grzegorz K. i Krzysztof R.


Sąd zarzucił im ponadto rozprowadzenie znacznych ilości narkotyków. Nie mają oni natomiast nic wspólnego z zabójstwem Adama Ch. Zdaniem prokuratura Tadeusza Marka z łomżyńskiej prokuratury okręgowej, spodziewać się należy kolejnych zatrzymań i aresztowań w tej sprawie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę