Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Życzenia świąteczne biskupa łomżyńskiego Stanisława Stefanka na Wielkanoc 2005

Moi Bracia i Moje Siostry! W radosny Dzień Zmartwychwstania Pańskiego niosę do waszych domów rodzinnych słowa serdecznych życzeń świątecznych. Oby Rok Eucharystii, który przeżywamy, przez częste przyjmowanie Komunii Świętej, przez godziny modlitwy adoracyjnej, stał się dla każdego z nas czasem szczególnego zjednoczenia z Chrystusem Zmartwychwstałym, który stał się dla nas pokarmem na życie wieczne.

Na Święta Wielkanocne, na zbliżające się dni przygotowywania Dekanalnych Kongresów Eucharystycznych, wraz z Księdzem Biskupem Tadeuszem, w łączności z kapłanami zgromadzonym w Katedrze Łomżyńskiej na Mszy św. Krzyżma, ślę serdeczne błogosławieństwo.

+ Stanisław Stefanek TChr
Biskup Łomżyński
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę