Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policja ostrzega przed kradzieżami w święta.

Od dziś mieszkańcy regionu mogą odczuć efekty przedświątecznej "aktywności" złodziei - przewiduje policja. Łomżyńscy policjanci apelują do tych, którzy zamierzają spędzić święta poza domem, by powiedzieli o tym sąsiadom lub bliskim, by co pewien czas odwiedzali nasze mieszkanie i upewnili się, że nie było w nim nieproszonych gości. Dobrym sposobem na odstraszenie złodziei jest np. pozostawienie w mieszkaniu włączonego radia albo np. nocnej lampki. Przed wyjazdem dobrze jest też sprawdzić w jakim stanie znajdują się drzwi naszego balkonu. To - przynajmniej w Łomży - tędy najczęściej dostają się włamywacze.


Czasem wystarczą dodatkowe zamki, zwłaszcza w mieszkaniach na niższych kondygnacjach, choć w Łomży znany jest już przypadek z ubiegłego roku, kiedy to pewna wracająca ze świąt rodzina zastała swoje mieszkanie ogołocone, mimo że znajdowało się na ósmym piętrze.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę