Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Potrącenie na przejściu

34-letni mężczyzna kierujący skodą oktawią potrącił kobietę na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Sikorskiego z Wojska Polskiego. Kobieta z obrażeniami ciała – także złamaniami kości - trafiał do szpitala. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży prosi pieszych i kierowców o ostrożność zwłaszcza przy takiej kapryśniej pogodzie jak obecnie.

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 18.30. Z ustaleń policji wynika, że kierowca skody skręcając z Sikorskiego w prawo  w ul. Wojska Polskiego nie udzielił pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez przejście.
Policjanci apelują o rozwagę do kierowców i przechodniów. Gdy jest mokra nawierzchnia drogi hamowanie samochodu jest utrudnione. Ewelina Szlesińska zachęca też pieszych do noszenia na ubraniach elementów odblaskowych.
- Te elementy są obowiązkowe dla wszystkich pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym, ale znacząco poprawiają widzialność pieszych także w mieście, więc zachęcamy także i ich przypięcia takiego odblasku do kurtki, czy choćby torebki – mówi  Szlesińska.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę