Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

eMPeKiem na święta?

Tradycyjnie w okresie świątecznym częstotliwość kursów miejskich autobusów ogranicza MPK. Już od poniedziałku aż do końca roku autobusy po Łomży kursują jak w wakacje, przy czym dziś - w Wigilię - będą jeździły tylko do godz. 20.00. Na przykład autobusy na najpopularniejszych liniach nr 8 i 10, które normalnie dziennie mają po około 75 kursów teraz tylko około 30, czyli de facto 2 na godzinę.

Podobnie rzadko kursować będą miejskie autobusy w pierwszy i drugi dzień świąt. Tym razem obowiązujący będzie rozkład jazdy obowiązujący w niedzielę i święta.

Takie same ograniczenia będą także za tydzień. W Sylwestra autobusy miejskie będą jeździły do 20.00, a 1 stycznia 2015 roku wg rozkładu  obowiązującego w niedzielę i święta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę