Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Wojewoda Meyer

Do piątku był zastępcą prezydenta Białegostoku, a dziś ma objąć funkcję wojewody podlaskiego. Akt powołania Andrzeja Meyera na stanowisko Wojewody Podlaskiego wieczorem ma mu wręczyć Andrzej Halicki Minister Administracji i Cyfryzacji.

Nowy wojewoda ma 60 lat. Z wykształcenia jest ekonomistą, od wielu lat działa w Platformie Obywatelskiej - obecenie jest sekretarzem regionu. Przez ostatnie cztery lata był jednym z zastępców prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego.

Fotel wojewody został zwolniony po tym jak dotychczasowy wojewoda Maciej Żywno, po 7 latach sprawowania urzędu, w listopadowych wyborach samorządowych został wybrany radnym sejmiku województwa podlaskiego, a następnie objął stanowisko wicemarszałka województwa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę