Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Zmiany w kierownictwie prokuratur

Zmieniło się czterech z pięciu szefów prokuratur rejonowych w okręgu łomżyńskim. Zgodnie z decyzją Prokuratora Generalnego fotel zachował tylko Dariusz Błażejczyk, Prokurator Rejonowy w Łomży. W środę nowi szefowie prokuratur rejonowych odebrali powołania w Prokuraturze Apelacyjnej w Białymstoku, a w czwartek mają być wprowadzani na urzędy przez Prokuratora Okręgowego.

W Kolnie Dariusza Dziemianko, który szefował tutejszej prokuraturze przez 15 lat, zastąpił prokurator Grzegorz Bielski z Łomży. Nowym Prokuratorem Rejonowym w Zambrowie został prokurator Marek Mioduszewski, dotychczasowy szef prokuratury w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie teraz rządy obejmuje prokurator Arleta Rząca z prokuratury w Łomży. Najmniejsza zmiana będzie w Grajewie. Dotychczasowego szefa Tadeusza Januszka zastąpił jego dotychczasowy zastępca prokurator Józef Iwański.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę