Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Tarcia w koalicji PSL-PO

Obradująca w poniedziałek (15.12) Rada Regionu Podlaskiego PO odniosła się do niedotrzymania ustaleń umowy koalicyjnej między PO a PSL w sejmiku województwa podlaskiego w zakresie podziału kompetencji między członkami zarządu województwa. Niedotrzymanie umowy dotyczy trzech obszarów, wymienionych w umowie koalicyjnej jako te, za które odpowiadać mają wicemarszałkowie Platformy Obywatelskiej, a które marszałek Mieczysław Baszko podporządkował PSL. Są to: Europejski Fundusz Społeczny, nadzór właścicielski nad spółkami oraz ochrona środowiska.

Rada Regionu Podlaskiego PO bardzo krytycznie odniosła się do naruszenia zapisów umowy koalicyjnej przez przedstawicieli PSL. Jednocześnie podlaska PO stoi na stanowisku, że przedstawiciele PO w zarządzie województwa są merytorycznie w pełni przygotowani, by wymienione wyżej dziedziny nadzorować. W związku z tym Rada Regionu Podlaskiego PO domaga się od podlaskiego PSL-u spotkania koalicyjnego, by w trybie pilnym doprowadzić do rozwiązania tej kwestii tak, by umowa koalicyjna została dotrzymana.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę