Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 sierpnia 2022 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńscy harcerze zarabiają na wakacje.

Zbliżające się święta to także gorączka zakupów. Kolejki przy sklepowych kasach i pełne wózki. Ten fakt postanowili wykorzystać łomżyńscy harcerze z 11 Drużyny Specjalnościowej Exodus. Od kilku dni można ich spotkać w jednym z największych marketów w Łomży. "Pomagamy w pakowaniu zakupów, odnosimy je do samochodów, układamy koszyki" mówi Zbyszek Milewski. W zamian do harcerskich puszek trafiają złotówki. Klienci sklepu, są zadowoleni z takiej pomocy. Uważają, że to dobry pomysł na uzupełnienie harcerskiego budżetu. A każdy grosz się liczy, ponieważ harcerze pieniądze chcą przeznaczyć na wakacyjny obóz.

Zakupy są szybko i sprawnie pakowane, kolejki przy kasach mniejsze, a harcerzom dzięki wielkiej akcji pakowania świątecznych zakupów łatwiej będzie wyjechać na obóz. Pracuje na to prawie cała drużyna, na której pomoc możemy liczyć do soboty.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę