Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Mikołajkowa oferta Muzeum

Zgodnie z wieloletnią tradycją Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży ( ul. Dworna 22 C) zaprasza w dniach 1 – 12 grudnia 2014 roku na „SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE”. Zaproszenie kierujemy do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Wizyta w Muzeum odbywa się w zorganizowanych grupach z opiekunem, po wcześniejszym zgłoszeniu (Dział Edukacji i Promocji, tel. 86 216 28 16).

 

Dzieci uczestniczą w tradycyjnym wręczaniu przez św. Mikołaja upominków przygotowanych przez szkołę lub rodziców. Po wcześniejszym zgłoszeniu istnieje także możliwość zakupu zabawek ludowych i pamiątek w muzeum.

SPOTKANIA stanowią niepowtarzalną okazję do zapoznania najmłodszych z bogatą ofertą muzeum, które zaprasza na wystawy stałe: Łomża. „Wędrówka przez wieki” (archeologiczno-historyczna) oraz „Światło z wdziękiem” ( lampy naftowe) , a także nowo otwartą wystawę czasową „Skarby w zbiorach Cepelii” ( lalki w strojach ludowych i tkaniny artystyczne).

 


 
Muzeum Północno - Mazowieckie w Łomży

18-400 Łomża
ul. Dworna 22
tel./fax. (086) 2166487, 2162816

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę