Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Dział edukacji i promocji

Specjalizuje się w upowszechnianiu i popularyzacji wiedzy na temat działalności muzeum, współuczestniczy w organizowaniu wystaw czasowych oraz przygotowaniu i dystrybucji wydawnictw informacyjnych, zajmuje się obsługą zwiedzających i gromadzeniem materiałów dokumentacyjnych. Jedną z najbardziej popularnych form pracy oświatowej są lekcje muzealne dla dzieci i młodzieży z zakresu etnografii, archeologii, historii oraz cieszące się wyjątkowym powodzeniem doroczne Spotkania Mikołajkowe dla najmłodszych widzów.


Autor zdjęć: Bolesław Deptuła
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
cz, 09 września 2004 15:30
Data ostatniej edycji: cz, 09 listopada 2006 11:47:11

 
Muzeum Północno - Mazowieckie w Łomży

18-400 Łomża
ul. Dworna 22
tel./fax. (086) 2166487, 2162816

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę