Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na obwodnicy Zambrowa

Dwie osoby zginęły w wypadku łotewskiego TIR-a na obwodnicy Zambrowa. Tuż przed północą jadąca w kierunku Warszawy ciężarówka marki Daf przebiła barierki ochronne i spadła z około 6-metrowego nasypu. Naczepa z torfem nakryła kabinę kierowcy, po czym zapaliła się. Wewnątrz kabiny było dwóch mężczyzn, którzy zginęli na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca wiozącego torf tira, jechał w kierunku Warszawy. W pewnym momencie kierujący, z nieustalonych dotąd przyczyn, na prostym odcinku trasy najechał na rozdzielającą jezdnię barierę i po jej przerwaniu zjechał w dół kilkumetrowej skarpy. Następnie pojazd uderzył w betonowy przepust i się zapalił. Podczas akcji gaśniczej w dafie znalezione zostały ciała dwóch mężczyzn. Okazało się, że to obywatele Łotwy w wieku 42 i 48 lat. Teraz przyczyny zdarzenia i jego szczegółowe okoliczności ustalają zambrowscy policjanci.

Płonąca ciężarówkę z torfem gasiło 10 sekcji straży pożarnej. Po wypadku obwodnica była zablokowana przez 7 godzin.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę