Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szczuczyn. Po niedawnym pożarze budynek wielorodzinny musi być rozebrany

Mieszkańcy budynku, który spłonął w ubiegłym tygodniu w Szczuczynie nie będą mogli do niego wrócić. Mieszkało w nim 10 rodzin. Wszyscy eksperci, którzy widzieli budynek podjęli taką samą decyzję. Chodzi o to, że nie nadaje się on do dalszego użytkowania, dlatego będzie musiał zostać rozebrany - mówi burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński. Prace przy jego odbudowie będą mogły rozpocząć się wiosną przyszłego roku.

Prace budowlane potrwają kilka miesięcy. Do tego czasu rodziny, które tam mieszkały mogą liczyć na pomoc urzędu miasta. Część z nich mieszka w lokalach gminnych, a miasto częściowo dokłada im do czynszu.

Ośrodek Pomocy Społecznej sfinansował również podstawowe zakupy. Osoby, które chcą pomóc rodzinom, które ucierpiały w pożarze, mogą kontaktować się z ośrodkiem pod numerem 862735080.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę