Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radiobab.pl

Chcą unieważnienia uchwały w „sprawie hipermarketu„

Unieważnienia uchwały łomżyńskich radnych w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu u zbiegu ulic Wyszyńskiego Sikorskiego i Zawadzkiej domagają się łomżyńscy kupcy. Wraz z grupą kilku radnych oraz mieszkańcami terenu gdzie miałby powstać pierwszy w Łomży hipermarket, złożyli wniosek do Wojewody Podlaskiego w sprawie stwierdzenia nieważności uchwały. Rada Łomżyńskich Handlowców twierdzi, że na bazie opinii prawnych z dwóch niezależnych kancelarii, złożone do Wojewody wnioski dotyczą naruszeń zasad sporządzania planu miejscowego oraz naruszeń trybu ich sporządzania - to ich zdaniem przesłanki do unieważnienia uchwały łomżyńskich radnych.


Podobnej treści wniosek do wojewody ma złożyć tez grupa łomżyńskich radnych. Jak twierdzi Lech Kołakowski podpisze się pod nim nawet więcej radnych niż głosowało przeciw uchwaleniu nowego planu zagospodarowania przestrzennego tej części miasta.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę