Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Zaginął w Anglii

Główne zdjęcie
Zaginiony mieszkaniec Kolna. fot. KPP Kolno

Policjanci poszukują zaginionego 33-letniego mieszkańca Kolna. Mężczyzna w sierpniu wyjechał do Anglii, od 05 listopada 2014r nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Teraz o pomoc w jego odnalezieniu policjanci proszą wszystkich.

Zaginiony to:
JEROMINEK Marcin, lat 33
zam. Kolno
Rysopis: wzrost około 183 cm, waga około 80 kg, włosy blond ścięte na krótko, twarz owalna, nos prosty, oczy szare, uszy średnie przylegające.
Znaki szczególne: tatuaż na prawym ramieniu, blizna po lewej stronie szyi.
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kolnie pod numerami telefonów /86/ 278 93 33, lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 lub komórkowy 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę