Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Fałszerz banknotów.

16-latek z gminy Kobylin Borzymy wyprodukował na domowym komputerze i puścił w obieg fałszywą 10-złotówkę. Zafascynowany nowym komputerem gimnazjalista bawił się m.in. w skanowanie banknotów różnych nominałów i namówił swojego ośmioletniego brata na rozmienienie jednego z nich u wujka. Ten nie podejrzewając podstępu za dwie pięciozłotówki wszedł w posiadanie fałszywki a nastepnie przekazał ją znajomemu, który miał opłacić jego rachunki. Fałszywy banknot został zatrzymany w punkcie kasowym w Sokołach i jego śladem policjanci z Wysokiego Mazowieckiego dotarli do autora fałszywki.


Mimo, iż tłumaczył on swoje postępowanie zabawą i żartem odpowie przed sądem dla nieletnich za wprowadzenie podrobionego banknotu w obieg.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę