Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Protest przeciwko „manipulacjom wyborczym”

Ok. 150 osób wzięło udział w sobotniej (22.11) pikiecie w Białymstoku pod hasłem "STOP manipulacjom wyborczym". Zorganizowano ją przed Podlaskim Urzędem Wojewódzkim, gdzie mieści się białostocka delegatura Krajowego Biura Wyborczego. Przygotowali ją działacze podlaskiego Ruchu Narodowego. W zgromadzeniu uczestniczyli również m.in. działacze Kongresu Nowej Prawicy i Klubu Gazety Polskiej.

Przewodniczący zgromadzenia Wojciech Niedzielko mówił, że w ten sposób chcieli zaprotestować przeciwko chaosowi, jaki panuje w PKW - 6 dni po wyborach samorządowych wciąż nie znamy pełnych oficjalnych wyników w całej Polsce.

"Wszystko wskazuje na to, że wyniki wyborów nie będą prawdziwe" - powiedział Wojciech Niedzielko. Dodał, że jednym z postulatów Ruchu Narodowego jest dymisja składu PKW, co już się stało. Drugi to powtórzenie wyborów z 16 listopada.

Lider Ruchu Narodowego w województwie podlaskim Adam Andruszkiewicz mówił, że sytuacja, która panuje w PKW, jest symbolem tego jak według niego funkcjonuje państwo polskie, "tzn. de facto nie funkcjonuje" - zaznaczył. Jego zdaniem obecne problemy związane z wyborami spowodują spadek zaufania obywateli do państwa.

Podobne manifestacje odbyły się również w innych miastach Polski.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę