Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Kłys przed Nowakowskim w gminie Łomża

Główne zdjęcie
Jacek Albin Nowakowski i Piotr Kłys

W gminie Łomża wybory samorządowe zdecydowanie wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Partia obsadziła 11 z 15 miejsc w Radzie Gmin, a jej kandydat na wójta Piotr Kłys zdobył znacznie więcej głosów niż urzędujący do dwóch kadencji wójt Jacek Nowakowski. O tym, kto zostanie nowym wójtem wyborcy będą musieli zdecydować w dogrywce 30 listopada.

O fotel wójta w gminie Łomża rywalizowało czterech kandydatów. Maciej Głaz z Platformy Obywatelskiej, Andrzej Adam Grzybała z KWW Łomżyńska Wspólnota Samorządowa, Piotr Kłys z Prawa i Sprawiedliwości oraz Jacek Albin Nowakowski z  KWW Samorządy Łomżyńskie Razem. Z nieoficjalnych wyników wyborów wynika, że największe poparcie zdobył Piotr Kłys a na drugim miejscu jest Jacek Nowakowski. Różnica w głosach między nimi wynosi około 15%.  
Nieoficjalne wyniki wskazują, że na Kłysa głosowało ponad 2200 wyborców a na Nowakowskiego około 1900.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę