Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Mioduszewska zamiast Szerszenia

Po raz pierwszy w historii powiatu łomżyńskiego radni powiatowi wymienili członka zarządu powiatu. Podczas wczorajszej nadzwyczajnej sesji na wniosek starosty Wojciecha Kubraka z zarządu odwołano Witolda Szerszenia, a w jego miejsce powołano Henrykę Mioduszewską. Starosta potrzebę dokonania zmian w składzie zarządu tłumaczył, że ów radny nie identyfikował się ostatnio z pracą całego zarządu powiatu.


Punktem kulminacyjnym jak podkreśla starosta Kubrak było zachowania członka zarządu podczas poprzedniej sesji, na której to wystąpił przeciw zaproponowanej przez zarząd powiatu uchwale w sprawie porozumienia z gminą Śniadowo odnośnie utworzenia tam szkoły ponadgimnazjalnej. W efekcie uchwała został przez radnych powiatu odrzucona.
Wczoraj na wniosek starosty nielojalnego członka zarządu odwołano, a w jego miejsce powołano radną Henrykę Mioduszewską. Z pośród 16 obecnych na sali radnych kandydaturę te poparło 14 osób.

Henryka Janina Mioduszewska ma 54 lata, jest mieszkanką Lutostani. Drugi raz z rzędu jest radną powiatu łomżyńskiego – w ostatnich wyborach startowała z listy wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Podczas tej samej nadzwyczajnej sesji radni powiatu dokonali także zmian w składzie Komisji rozwoju gospodarczego. Dokooptowano do niej dwoje nowych członków Grzegorza Fidurę i Henrykę Mioduszewską – oboje są członkami zarządu powiatu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę