Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Młodzież z Łomży przywitała wiosnę.

Powitanie wiosny to już nie tylko topienie Marzanny. Młodzież z Łomży postanowiła wiosnę nie tylko przywitać, ale przede wszystkim, obudzić. Budzenie wiosny to element ogólnopolskiej Optymistycznej Kampanii Budzenia Wiosny. W południe w Łomży, tak jak w innych miastach Polski, młodzi ludzie postanowili zrobić jak największy hałas. Po to, żeby wreszcie obudzić wiosnę. Uczniowie mieli bębenki, bongosy i gwizdki. Jak twierdzili są optymistami i chcą odgarnąć znad Łomży padający śnieg.


Kolejnym i mniej hałaśliwym sposobem było... robienie baniek mydlanych. Młodym ludziom nie przeszkadzał padający śnieg i temperatuta bliższa zimie niż wiośnie. Oby hałas, który łomżyńscy uczniowie robili na Starym Rynku w Łomży spełnił swoje zadanie i wiosnę obudził. Chociaż nie jest to jedyny cel akcji. Jak zapewniają organizatorzy ma ona także obudzić w ludziach optymizm i radość z życia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę