Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wody w Narwi i Biebrzy coraz więcej

W górnym biegu Narwi - na stanowiskach pomoru poziomu wody w miejscowościach Narew i Suraż rzeka osiągnęła już stany ostrzegawcze, a do przekroczenia stanów alarmowych brakuje jej około 20 cm, tymczasem w ciągu ostatniej doby w Surażu przybyło jej 31 cm. Na stanowisku w Wiźnie do stanu ostrzegawczego Narwi brakuje jeszcze 14 centymetrów – to mniej więcej tyle o ile podniosło się lustro wody wczoraj.


W Łomży - choć minionej doby wody w Narwi przybyło 6 cm – na razie nie ma zagrożenia podtopieniami. Dziś rano stan Narwi wynosił 3 m i do stanu ostrzegawczego brakowało jeszcze metra.

Dużo wody jest w Biebrzy. W Osowcu rzeka przekroczyła o 20 centymetrów stan ostrzegawczy, i do stanu alarmowego brakuje jej 10 cm.

W województwie podlaskim najgorsza sytuacja jest narzecze Nurzec w Brańsku. Stan alarmowy został przekroczony o 15 cm. Dziś rano poziom rzeki w tym miejscu wynosił 315 cm.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę