Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nowe okna i nowe windy dla łomżyńskiego szpitala

W tym roku Szpital Wojewódzki w Łomży będzie miał wymienione wszystkie okna i trzy z czerech wind. Pieniądze potrzebne na inwestycje w głównej mierze będą pochodzić z funduszy europejskich. Projekt wymiany szpitalnych okien i wind w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego został zaakceptowany przez zarząd województwa podlaskiego. Szpital łomżyński na ten cel ze ZPORR-u otrzyma około półtora miliona złotych, a cała inwestycja będzie warta około dwóch milionów – mówi dyrektor szpitala Marian Jaszewski.


Dyrektor podkreśla, że przeprowadzenie tej inwestycji to konieczność. Wstawione przed dwudziestu laty okna dziś nadają się już tylko do wymiany. Podobnie jest ze szpitalnymi windami. Ich producent już nie dawno zakończył działalność, a serwis jest bardzo kosztowny. Dodać wypada, że przed kilku laty jedna z tych wind się zerwała, a znajdujący się w niej ludzie doznali obrażeń ciała.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę