Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość z serwisu www.radio.bialystok.pl

Zbiórka darów dla osób, które ucierpiały w dwóch pożarach

Trwa zbiórka darów dla osób, które ucierpiały w dwóch pożarach w Grajewie. Tylko w poniedziałek (03.11) z budynku przy ulicy Kolejowej strażacy i policjanci musieli ewakuować prawie 30 osób.

Część z nich noc spędziła u rodziny, pozostałych zakwaterowano w hotelu na koszt miasta. Nie wiadomo, kiedy będą mogli wrócić do swoich mieszkań. Praktycznie całkowicie spłonęły dwa lokale na poddaszu, a kilka jest zalanych. Zniszczony jest też dach budynku. Osoby, których mieszkania zostały zniszczone, otrzymają też pomoc finansową od miasta.
Dotyczy to także rodzin, które ucierpiały w niedzielnym pożarze budynku przy ulicy Kopernika. Strażacy ewakuowali 12 osób. Dwa mieszkania zostały zniszczone przez ogień, a jedno zalane.
Urząd Miasta w Grajewie prowadzi zbiórkę dla osób poszkodowanych. Potrzebne są przede wszystkim ubrania, także dziecięce, buty, sprzęt AGD czy środki czystości. Szczegółowych informacji o tym, jak można pomóc, udziela Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Grajewie pod numerem telefonu 86 273 08 60. Informacje na ten temat można też znaleźć na stronie grajewo.pl.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę