sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
wiadomość z serwisu www.radio.bialystok.pl

Zbiórka darów dla osób, które ucierpiały w dwóch pożarach

Trwa zbiórka darów dla osób, które ucierpiały w dwóch pożarach w Grajewie. Tylko w poniedziałek (03.11) z budynku przy ulicy Kolejowej strażacy i policjanci musieli ewakuować prawie 30 osób.

Część z nich noc spędziła u rodziny, pozostałych zakwaterowano w hotelu na koszt miasta. Nie wiadomo, kiedy będą mogli wrócić do swoich mieszkań. Praktycznie całkowicie spłonęły dwa lokale na poddaszu, a kilka jest zalanych. Zniszczony jest też dach budynku. Osoby, których mieszkania zostały zniszczone, otrzymają też pomoc finansową od miasta.
Dotyczy to także rodzin, które ucierpiały w niedzielnym pożarze budynku przy ulicy Kopernika. Strażacy ewakuowali 12 osób. Dwa mieszkania zostały zniszczone przez ogień, a jedno zalane.
Urząd Miasta w Grajewie prowadzi zbiórkę dla osób poszkodowanych. Potrzebne są przede wszystkim ubrania, także dziecięce, buty, sprzęt AGD czy środki czystości. Szczegółowych informacji o tym, jak można pomóc, udziela Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Grajewie pod numerem telefonu 86 273 08 60. Informacje na ten temat można też znaleźć na stronie grajewo.pl.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0