Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyrok w sprawie seksafery w Zambrowie odłożony

Sąd Rejonowy w Zambrowie odroczył postępowanie w sprawie dr Roberta A. Lekarz, któremu prokuratura postawiła zarzuty seksualnego wykorzystywania nieletnich za pieniądze miał być pierwszym, który usłyszy wyrok w sprawie tzw. seksafery w Zambrowie. 47-letni lekarz jest jednym z sześciu mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty o korzystanie z płatnego seksu z nieletnimi.

Sprawa wyszła na jaw w czerwcu 2013 roku. Jako pierwsi zarzuty usłyszeli wówczas dwaj zambrowscy funkcjonariusze, którzy zaraz potem utracili pracę w policji. Prokuratorskie dochodzenie doprowadziło do kolejnych mężczyzn, którym stawiano zarzuty płacenia za seks nieletnim wychowankom jednej z zambrowskich placówek opiekuńczo wychowawczych.

Proces Roberta A., którego sprawę wyłączono do odrębnego postępowania rozpoczął się w Zambrowie w marcu. Po siedmiu miesiącach, kiedy miało zapaść orzeczenie, przewodnicząca składu orzekającego odroczyła to jeszcze o miesiąc prosząc prokuraturę o uzupełnienie niektórych informacji z akt sprawy.

Procesy, zarówno zambrowski, jak i toczący się przed sądem w Łomży, pozostałych oskarżonych, toczą się z wyłączeniem jawności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę