Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie ma decyzji PSL w sprawie wicemarszałka Walentego Koryckiego

Prezydium Zarządu PSL w Podlaskiem nie podjęło żadnych decyzji w sprawie wicemarszałka województwa Walentego Koryckiego. Oczekuje jednak od niego publicznych przeprosin za to, że nietrzeźwy przyszedł do Urzędu Marszałkowskiego. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Prezydium czeka też na wyjaśnienia od Koryckiego, bo nie może się z nim teraz skontaktować. Marszałek województwa Jarosław Dworzański domaga się cofnięcia mu rekomendacji do Zarządu. W ubiegłym tygodniu sam cofnął mu już kompetencje wicemarszałka.

Prezes podlaskich struktur PSL Wojciech Dzierzgowski mówi, że do cofnięcia rekomendacji jest upoważniony zarzad wojewdzki partii, a nie prezydium.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę