Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Apel o przedświąteczną pomoc

Wspólnota ,, Rodzina Otwartych Serc" im Św. Brata Alberta przy parafii Katedralnej p.w. Św. Michała Archanioła wspólnie z Radą Osiedla nr 4 w Łomży apelują do ludzi dobrej woli o pomoc. Potrzebna jest pościel, odzież, sprzętu gospodarstwa domowego, a także żywność.

Jak podaje w imieniu wspólnoty i rady osiedla Stanisław Łapiński Przewodniczący RO nr.4 „w związku z świąteczno - wiosennym przeglądem zawartości naszych mieszkań zwracamy się z gorącym apelem o przekazywanie zbędnej, a jeszcze przydatnej pościeli, odzieży, obuwia, sprzętu gospodarstwa domowego, chodników, dywanów itp w/w Wspólnocie ,, Rodzina Otwartych Serc" im Św. Brata Alberta przy parafii Katedralnej p.w. Św. Michała Archanioła. Mile widziana jest wszelka pomoc żywnościowa, zwracamy się do hurtowni, sklepów i zakładów spożywczych aby zwrócić uwagę czy coś się słabo sprzedaje lub kończy się okres przydatności a mogłoby być skonsumowane. (...)

Spieszących z jakąkolwiek pomocą lub darem członkowie wspólnoty oczekują w salce nad zakrystią Katedry w każdy piątek w godz. 17-18, lub codziennie pod tel. prezesa Andrzeja Chojnowskiego 0-606-954-829, wieczorem 216-65-70. Można też kontaktować się z Braćmi Serca Jezusowego czy Ks. Piotrem.”
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę